Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om BMK Kvasten
Du är redan följare. Får du inga mejl kan du redigera dina Notisinställningar under Mina uppgifter.
Klicka på bekräftelselänken i det mejl vi skickat dig för att börja ta emot uppdateringar från BMK Kvasten.
BMK Kvasten
Följ oss för uppdateringar
Nu har vi fått besked från Försäkringskassan att Ping Payments bankgiro ska vara inlagt. Här kommer information som jag hoppas är hjälpsam!
1 - För att kunna använda Fritidskortet behöver du fått en avi från oss. Den har skickats ut via e-post.
2 - Logga sedan in i Fritidskortet och följ stegen för att ansöka om medel för ditt barn: https://fritidskortet.ehalsomyndigheten.se
3 - Sök där fram vår förening och klicka dig in på den.
4 - VIKTIGT! Välj fakturans bankgiro 133-5546 som konto. Det kommer finnas flera konton att välja på, så viktigt att du dubbelkollar att du valt rätt.
5 - Som OCR-nummer anger du det OCR-nummer som står på den avi du fått.
6 - Välj hur mycket av ditt barns Fritidskort du vill använda.
7 - Fortsätt och signera sedan.
8 - Om det är ytterligare belopp som ska betalas på avin behöver först räkna ut vad som återstår och sedan göra en ytterligare betalning på det kvarvarande beloppet till samma bankgiro (133-5546) och ange avins OCR-nummer. Detta görs från din bank. Du kan också välja att vänta ett par dagar för att Fritidskortsbetalningen ska inkomma och avin då uppdateras med det kvarvarande beloppet, om du inte vill räkna själv.
9 - När hela avins belopp inkommit så kommer den markeras som betald hos oss i föreningen.
9 - När hela avins belopp inkommit så kommer den markeras som betald hos oss i föreningen.
| Motionsgrupp Motionsspel för alla medlemmar | 14 mar, 09:00 |
| Träningsgrupp 1 Träning | 17 mar, 17:00 |
| Träningsgrupp 2 Träning | 17 mar, 18:00 |
| Träningsgrupp 3 Träning | 17 mar, 19:00 |
| Badmintonskolan Hagby Träning | 18 mar, 17:00 |
Kommentera
Du måste logga in för att kommentera